| PrazPrăzescu a întrebat:

De ce şi-a ucis această femeie sora?
În timpul funeraliilor mamei sale, o femeie cunoaşte un bărbat pe care nu îl văzuse niciodată şi se simte atrasă de el în mod misterios.
A crezut că e sufletul ei pereche şi s-a îndrăgostit de el pe loc.
Însă când s-au încheiat funeraliile a uitat să îi ceară numărul de telefon şi nu a mai fost chip să îi dea de urmă.
Câteva zile mai târziu, femeia şi-a ucis sora.

5 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

E simplu.

Şi-a ucis sora pentru al vedea din nou pe acest tip misterios la înmormântare.

Aşa-i că ghicitoarea asta ai luat-o dintr-un film?

Am văzut eu unul exact aşa.

Răspuns utilizator avertizat
| Dariusuu a răspuns (pentru PrazPrăzescu):

Mindscape.Recomand călduros

Răspuns utilizator avertizat
| 090SpaceBoy667 a răspuns:

Ca sa.l vada vada pe barbat din nou...ca n. avea numarul si doar la funerariu il putea intalni din nou