| Mayy a întrebat:

De ce unii barbati simt o placere in a abuza sexual de copii mici? Ce se intampla cu lumea asta?

3 răspunsuri:
| JiTerra a răspuns:

Draga meahappy avem nume pentru astfel de persoane: Obsedati sexual de grad inalt. [O.S.G.I.] Singura cale de a scapa de ei [zic eu] e sa'i pui pe toti in canale sa se -beeep- ei acolowinking pana devin gay happy Si la intrebarea de ce...ei bine...fac asta cand realizeaza ca nici o fata mai mare/de varsta lor nu e atat de proasta incat sa se culce cu ei happy asa ca apelea la minori nevinovati happy

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Ăhăăă, de parcă numai bărbaţii fac asta. Hai scuteşte-mă, sunt pe lumea asta o sumedenie de femei care abuzează sexual minori, e ca şi cum ai spune că nu există violuri în care partea vătămată este de sex masculin.
Şi nu pune "Ce se întâmplă cu lumea asta?" de parcă ar fi ceva nou; nu este.
Pedofilia sub diverse forme există încă din antichitate. Şi romanii fu-teau băieţei şi fetiţe, nu numai omul contemporan.

| iulianh a răspuns:

Pentru ca atunci cand se nasc sunt deja dereglati psihic, sau au fost martori la asa ceva cand erau mici. Pe scurt : "trebuie impuscati"