| cristinutza07 a întrebat:

Hei lume (asta e o întrebare mai mult pentru băieți /bărbați), ce simțit atunci cand vi se face oral? Se compara cu actul sexual in sine, sau provoacă o plăcere mult mai mare? Am întrebat câțiva băieți, dar nu au stiu exact sa imi explice ce simt cu adevarat happy! Multumesc

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa ne intrebam rudele apropiate ce prefera ele din moment ce ele fac sex non stop, s-a observat ca le place mai mult sexual vaginal, sexul oral, anal banuiesc ca si la noi e la fel ca penetrarea vaginala nu se compara nici un altfel sex, si oralul e ok doar ca te termini mai greu desigur depinde de fata aia iar anal suna a homosexualitate nu ma mir la metrosexuali din ziua de azi normal ca prefera asta, eu spun ca cel normal vaginal e cel mai bun ca asa ne-a lasat mama natura sa facem si asa fac toate animalele, apropo sexul oral poate cauza cancer in gat si cel anal hemoroizi

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

E demonstrat stiintific ca sexul oral e mai daunator decat fumatul! Nu numai ca faci cancer la gat dar, daca inghiti sperma, faci cancer la stomac, vezica si colon. E ca si cum ai ingurgita plutoniu.

In alta ordine de idei, tu nu ai de unde sa stii asta, sexul oral este de departe cel mai satisfacator dintre ele. Pentru ca ofera optiunea palparii anumitor zone de pe suprafata organului regesc in paralel cu actiunea oralului in sine, care, spre deosebire de sexul vaginal, poate fi facut in mult mai multe moduri. De la deepthroat pana la cel cu mult scuipilici.
Al doilea este sexul anal. Asta pentru ca anusul este muuuuult mai stramt decat vaginul, lubrifierea nu este niciodata excesiva (neexistand senzatia de dat in galeata) si, evident cel mai important, faptul ca e dureros pentru partenera e extrem de satisfacator. E singura ta ocazie de a mai returna din suferinta pe care ti-o provoca prin faptul ca iti mananca zilele, tineretea si viitorul. Pe locul trei este cel mai plictisitor, demotivant si exclusiv pentru bosorogi & adolescenti la pubertate, anume, sexul vaginal. Nu numai ca nu e nimic interesant la el dar risti sa faci si niste vomitaturi mai mici care sa-ti ajute nevasta in misiunea de a-ti manca zilele, tineretea si viitorul.

PS: de la toate trei faci cancer!

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Fiecare simte in mod diferit, eu am spus ce simt eu nu trebuie sa simta toata lumea ce simt eu, la faza cu cancerul in gat nu stiu daca e adevarat, nu am vazut un studiu stiintific iar la cel anal din nou am citit pe internet si poate duce dar in timp desigur sau nu depinde, nu toti care fumeaza mor de cancer la plamani

| corbulalbrosu a răspuns:

Depinde de la caz la caz. Unii barbati se multumesc cu un simplu oral, insa cei mai multi ating satisfactiamaxima in timpul sexului real, cel intravaginal.

| mihai69 a răspuns:

Mie îmi place mai mult sexul oral decât cel normal. Pentru că senzația de excitație, de plăcere la atingerea glandului e mult mai mare dacă e făcută prin sex oral.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sex oral = 5 minute de liniste

Nimic nu se compara!

| minrest a răspuns (pentru anonim_4396):

Cere-i sa nu foloseasca si mana. Vei obtine o extindere a perioadei de liniste la 20 de minute.

| Oana92 a răspuns (pentru anonim_4396):

5 minute? :d

| anonim_4396 a răspuns (pentru Oana92):

Asta inseamna sa fii cu capul pe umeri si sa nu confunzi scopul cu mijloacele! In plus, ne ramane mult mai mult timp sa facem alte lucruri. De exemplu, sa fac ceva ce imi place si pe ea sa o trimit in alta parte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nebunie mare mai este cu felatia asta...o voi incerca si eu!

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru anonim_4396):

Da s-o faci cu putina boia, la cuptor, cum stii tu!
Si vreau s'un desert de ala cu frisca.

| Ionescu_Marius_1980 a răspuns:

Ce ai simti tu daca ti-ar face prietenul tau sex oral?
Dar ce ai simti daca ti-ar face sex oral o fata?
Ideea este ca persoana care face sexul oral conteaza la gradul de placere pentru cel caruia i se face sex oral

| Yisus a răspuns:

Stii cum simti cand iti face un baiat oral? Si la noi e aproximativ la fel.Pot sa zic ca e aproape ca sexul, doar ca e mai pervers happy