| MiculFaraon a întrebat:

Daca castig acum tricoul cand il voi primii?

Răspuns Câştigător
| TPU.ro a răspuns:

Vei primi mai multe detalii din partea noastra la inceputul lui iulie, dupa ce decidem daca pastram acelasi design sau incercam unul nou si producem tricourile.

Alexandra - TPU

| MiculFaraon explică (pentru TPU.ro):

Va multumesc din suflet pentru detalii!

7 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Dupa ce echipa TPU iti va analiza toate raspunsurile date astazi happy

| MiculFaraon explică (pentru 愛日本):

Si cand aflu ca au terminat?

| 愛日本 a răspuns (pentru MiculFaraon):

Tricourile sunt expediate o data pe luna, nu sunt trimise zilnic.
Asteapta calm, initial iti va veni un mail de la admini in care ti se va cere adresa exacta, pentru a putea sa-ti fie expediat coletul.

| alexs99 a răspuns:

Vei primi tricoul la sfarsitul lunii sau la inceputul lunii viitoare, deci in cateva saptamani.

| MiculFaraon explică (pentru alexs99):

Multumesc mult alexs99.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Adminii iti vor trimite un e-mail in care iti vor cere datele de contact, stii ca ti-am mai spus, dupa ce le vor primii, in cateva zile tricoul va fi trimis prin curierat si-l vei primii.
Te pup!