| PisicutzaCenusie a întrebat:

Daca intru in top3 castig tricoul??

Răspuns Câştigător
| Musique a răspuns:

Doar cel de pe locul 1 ia tricoul. (dacă îi sunt validate răspunsurile)
Baftă.

13 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cel de pe locul 1 castiga tricoul

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Dacă eşti pe locul 1.

| Moncherie a răspuns:

Trebuie sa fi pe locul 1

| MegamortX a răspuns:

N-ai cu ce să te îmbraci de umbli după tricoul ăsta?

| psawyer a răspuns (pentru MegamortX):

Chiar crezi ca nu are cu ce sa se imbrace, man? Poate vrea sa-l aiba ca amintire ca a fost in top pe TPU cu intrebarile... cine stie thinking Nu trebuie sa jignim happy
Iar tu Petrut trebuie as iesi pe locul 1 daca il vrei. Baftawinking

| MegamortX a răspuns (pentru psawyer):

N-am avut intenția de a-l jigni, doar că mi se pare penibil să umbli după un tricou fiindcă e dat gratis.

| PisicutzaCenusie explică (pentru MegamortX):

Il vreasu ca amintirrebroken heart

| PisicutzaCenusie explică (pentru MegamortX):

Nici nu ai voie sa ma jignesti, altfel contactez comisia TPU!broken heart

| PisicutzaCenusie explică (pentru psawyer):

:mersi

| PisicutzaCenusie explică (pentru psawyer):

Ti-asi fi dat tie funda

| psawyer a răspuns (pentru PisicutzaCenusie):

oh go on nu am raspuns pentru funda, ci asa mi s-a parut corect happy

| Denisa20000 a răspuns:

Cand esti pe locul 1 ca sa castigi tricoul happy

| OoAlexaOo a răspuns:

Pentru a primi tricoul trebuie' sa fi primul. Insa nu doar cand esti notat la o categorie. Trebuie sa ai cele mai multe mesaje in acea zi.