| RAY a întrebat:

Despre celibatarul voluntar, ce părere aveți?

22 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

Daca e intr-adevar voluntar n-am nicio parere dar daca e din cauza neputintei de a aduce o femeie in pat e aiurea.

| RAY explică (pentru mentholinks):

Tu de exemplu cum esti?

| mentholinks a răspuns (pentru RAY):

Neputincios, nu vezi ce fata am?

| RAY explică (pentru mentholinks):

Macar te-ai intalnit cu fete? nu esti chiar asa urat man, vezi de o fata indiferent de rasa si daca e mai putin frumoasa, prima mea iubita nu era frumoasa, ceva ma atras la ea, prima impresie este fizicul dar ca om eu te admir pentru personalitatea ta

| mentholinks a răspuns (pentru RAY):

Pai nu prea, am mai avut eu niste tentative asa dar am si probleme cu timiditatea si comunicarea.

| RAY explică (pentru mentholinks):

E na,atunci vezi cum poti sa iti imbunatatesti vocabularul, sa comunici mai mult, si nu fi disperat, sacaitor, ceva nemțoaice sunt pe acolo?

| mentholinks a răspuns (pentru RAY):

Sunt multe dar multe sunt combinate deja ca le vad tot timpul scriind mesaje pe telefon plus ca nu stiu eu destul de bine limba ca macar sa am tupeu sa ma bag in seama si sa am vreo speranta la ceva.

| RAY explică (pentru mentholinks):

Acum nu o fi toate combinate, ai putea sa vorbesti, asa iti imbunatatesti si limba, la lucru nu ai nici o fata?

| mentholinks a răspuns (pentru RAY):

Sunt 2 fete la lucru dar nu prea intram in contact ca nu este pauza, lucrez 4 ore in continuu.

| RAY explică (pentru mentholinks):

Pe site urii de dating intri, https://www.parship.de/

| mentholinks a răspuns (pentru RAY):

Am avut Tinder si Badoo, n-am avut succes. Dar daca slabesc ce zici, pot atrage vreo fata? Faza e ca si pe Facebook am dat recent add la 8 fete si nu a acceptat niciuna.

| RAY explică (pentru mentholinks):

Daca slabesti, mai ales la fata, cred ca sansele vor creste, si eu m-am pus la slabit, conteaza foarte mult simetria fetei, asimetria inseamna urat

| mentholinks a răspuns (pentru RAY):

Cate kg vrei sa slabesti?

| RAY explică (pentru mentholinks):

Cat de mult se poate, dar asta nu de pe o zi pe alta, e un proces gradual, per saptamana intre
05-1kg per saptamana, nu am vise de astea slabesc luna asta 10 kg luna viitoare ma ingras 20 de kg, e ceva pe viata, un stil de viata sanatos, vreau sa imi schimb viata

| mentholinks a răspuns (pentru RAY):

Inteleg, pai succese.

| RAY explică (pentru mentholinks):

Si tie la fel si vezi de fetele care au spus ca nu conteaza fizicul

| mentholinks a răspuns (pentru RAY):

Pai alea sunt combinate deja cu baieti frumosi de aceea spun asta.

| RAY explică (pentru mentholinks):

Conteaza doar sufletul spun ele, unele sunt singure, unele pensionare, babe la care nu se uita nici moartea

| FreddieM a răspuns (pentru RAY):

Salut RAY. As vrea sa-ti impartasesc experienta mea din ultimele doua luni. Am vrut sa reduc ceva din greutate am facut o dieta rapida, dieta balerina se numeste si intr-o sapt. am dat jos ceva sub 3 kile, apoi a inceput postul pe care nu doar ca l-am respectat cu sfintenie, dar am inceput sa si numar caloriile din alimente si am mai scapat de 3 kile. Am papat produse vegane de toate tipurile, de la iaurt si branza de soia pana la biftec sau hamburgeri tot vegane. Mai bune ca originalele, cum ar zice italianul,, provare per credere". Asa bune ca sper sa renunt complet la carne dupa ce se termina postul.Stima si succes

| Plato a răspuns:

Problema fiecaruia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e cazul tau

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Tu stii mai bine doar esti dumnezeu