| anonim_4396 a întrebat:

Dintr-o data la sms urile pe care le primesc nu arata numele expeditorului ci numarul de telefon, de parca ar fi mesajul de la cineva necunoscut, pe care nu l am in agenda... a mai intampinat cineva asa ceva? cine ma ajuta primeste fundita...
app, telefonul pe care il folosesc este Nokia 5530 XM!

1 răspuns:
| gabriela a răspuns:

Mergi la operatorul de telefonie, se intampla atatea ciudatenii. Te suna.si cum ridici ai ramas fara 3000 de lei, iar operatorul te obliga sa platesti ca apare ca ai vorbit. Clarifica, inainte sa patesti ceva asemanator.