| dayzzi a întrebat:

Doresc sa-i spun unui băiat că-l plac, cum credeți că ar reacționa?

Răspuns Câştigător
| giulia224 a răspuns:

Depinde dac tu crezi ca si el te place(cat de putin) probabil nu ar rade sau ceva dar daca nici macar nu te baga in seama atunci va rade si isi va bate joc impreuna cu prieteni lui:sper ca te-am ajutat

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca si il te place atunci va reactiona in bine

| dayzzi explică (pentru mona):

Sper și eu.:*

| Aleqa a răspuns:

Daca te place si el, clar ca te-ar imbratisa sau ti-ar zice ca si el simte acelasi lucru, daca nu te place, probabil doar ar fi foarte uimit si ar ramane nemiscat. Depinde si ce caracter are.

| dayzzi explică (pentru Aleqa):

El mă place și se vede foarte bine, sa nu-i fi plăcut eu, nici nu aș încerca sa-i spun.

| CosminC86 a răspuns:

Eu cred ca te-ar lua in brate si te-ar saruta, chiar daca nu te-ar iubi. Dar n-ai de unde sti pana nu incerci. happy
"Succesuri!"

| Mumoasa14 a răspuns:

Iti dau un sfat, mai bine sa nu ii zici ca poate cazi de proasta, iti spun din experienta, mai bine dete pe langa el, fi si putin indiferenta, asta ajuta in umele cazuri sa faci un baiat care te place sa te place si mai mult, si fal tu sa iti spuna ca te place... sau daca nu te place poti incerca sa te dai pe langa el si poate cine stie il faci sa se indragosteasca de tine smug sau daca nu reactioneaza poate nu te place, dar sa nu fi trista ca mai exista multi baiati... bafta :*

| dayzzi explică (pentru Mumoasa14):

Ai dreptate, mersi mult de sfat :**