| Cristiana_5185 a întrebat:

Doresc sa-mi cumpar un caine si inca nu m-am hotarat la o rasa anume. Mi-ar place un caine de talie mare, insa cel mai important, vreau un caine care sa fie usor de intretinut. Aveti idei?big grin

3 răspunsuri:
| Astaeparereamea a răspuns:

Un caine de talie mare nu este usor de intretinut, mai gindeste-te

| xElenaH a răspuns:

Ce a spus si karantina ...nu e usor.eu am pikinez e mik si e usor de intretinut si cel mai fain lucru e ca a fost si ieftin rolling on the floor

| Cristiana_5185 explică:

Stiu ca nu este usor.Nu vreau neaparat sa-mi cumpar un caine de talie mare, am spus doar ca acestia imi plac mai mult.Ma gandeam ca stiti voi o rasa care este oarecum mai usor de intretinuthappy