| JulyDreams a întrebat:

Draga TPU,
Care a fost cea mai scumpa crema cu care te-ai dat vreodata pe fund? Am o usturime, ca am stat mult timp jos si doctorul mi-a prescris una care se vinde cu 40 lei, la 50 ml. Ati da atatia bani pentru fundul vostru?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca doctorul a spus sa cumperi inseamna ca trebuie, e ca daca ai cumpara un medicament, nu e vorba de fund si de sanatatea ta

| sierra1 a răspuns:

"Ati da atatia bani pentru fundul vostru?"

dacă e al tău, merită oricât

| JulyDreams explică (pentru sierra1):

Mersi. E cel mai frumos lucru pe care l-a zis cineva despre fundul meu.

| sierra1 a răspuns (pentru JulyDreams):

Să fii iubită

| JulyDreams explică (pentru sierra1):

La fel si tu big grin