| bleakk a întrebat:

Eu nu ii pot intelege pe cei care pierd noaptea,fie in scopuri bune, fie mai putin bune si se culca pe la orele 2:00-3:00-etc.Poate sunt subiectiv deoarece eu nu fac asa, insa sa pierzi somnul... si mai ales ca este daunator sa adormi tarziu.Ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Deliiiia a răspuns:

Fiecare are un ritm biologic diferit, unii se odihnesc mai bine in orele amiezii si sunt mai activi noaptea.

23 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Zic să-ţi vezi de treaba ta.

| MioaraParalescu a răspuns (pentru NOname):

Vai ce acra esti astazi, cred ca te-ai culcat prea tarziu azi-noapte laughing

| Liviu a răspuns (pentru MioaraParalescu):

Vezi ca la ora la care ai postat era foarte tarziu, era ceasul 22:45, ce cauti pe net?(eu vorbi? grr) laughing

| MioaraParalescu a răspuns (pentru Liviu):

Cum ce caut?
Incerc sa dau raspunsuri folositoare sa ajut lumea pe aici, sa treaca timpu mai repede laughing
Esti agent de securitate liviule?(am vazut poza de la avatar)

| Liviu a răspuns (pentru MioaraParalescu):

Da,sunt angajat al TPU`u actele la control laughing Sau mai bine zis 'buletinele de calificative " la control esti suspectat/a ca te-ai votat singur/a rolling on the floor " Amu lasand gluma deoparte, da am fost.Acum momentan sunt liber profesionist(probleme la munca, mi-am bagat demisia)

| MioaraParalescu a răspuns (pentru Liviu):

Si eu am fost da la un moment dat m-am saturat sa nu dorm noptile si mi-am dat demisia si eu, acuma si eu is liber profesional laughing
Cu cat te platesc astia de la TPU pe luna? 3-4 funde?laughing))

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru Liviu):

Tocmai m-am gandit la o insulta potrivita cu contextul "baga-mi-as demisia in firma ta" laughing))) scuze dar nu m-am putut abtine

| Liviu a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Amenda laughing ai insultat organu legi rolling on the floor

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru Liviu):

Din poza pari organu' pazei nu al legii tongue

| Liviu a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Ma rog laughing astea's detalii minore rolling on the floor

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru Liviu):

La ce muschi ai pe tine as zice ca-s detalii majore laughing)))

| bleakk explică (pentru NOname):

Si tu de asemenea,nu am propus nimic, nu am impus nimic, doar am cerut alte pareri, ce te bagi? Nu esti obligata sa raspunzi, epicuristo

| AlexanderAdrian a răspuns:

Da e daunator sa adormi tarziu. Din experienta proprie as spune ca devine daunator daca depasesti ora doua noaptea. Eu adorm de multe ori pe la doua fiindca stau seara la calculator si pe la 12 sau 1 ma mai apuc de citit niste pagini din cartile sf care-mi plac. Si uite asa se duce timpul

| sappy a răspuns:

O sa afli cand o sa mai cresti!

| Mădă0611 a răspuns:

Habar n-ai ce fain e sa nu dormi o noapte, sa lasi pc-ul pornit, sa asculti niste muzica chill, dimineata sa te trezeasca Soarele; odata cu batranetea vine si cheful de somn, te ajunge oboseala, dar erau faine noptile alea in tinerete.

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru Mădă0611):

Da cati ani ai bre bunicuto?

| bleakk explică (pentru Mădă0611):

Inca sunt tanar, si poate ca nu am experimentat asta prea des o fi motivul neplacerii unei nopti nedormite, insa prefer sa ma culc devreme chiar daca pierd viata

| Mădă0611 a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Fara numar. devil

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Fiecare se culca la ce ora vrea.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare face ce DORESTE =senumeste LIBERTATE

| contαbαndonαt a răspuns:

Si asta te macina pe tine...la ce ora seculca altii? Pff! Get a life.

| sweetnov a răspuns:

Adevarul e de fapt acesta: indivizii n-au scoala sau serviciu in dimineata urmatoare. Iar astfel putin "ne importa" pe noi la ce ora se culca Gicu.