| curlyhair a întrebat:

Funda! Vreau si eu idei de costume de halloween [dar sa fie usor de facut]. Daca-mi puteti da cu poze sau videowhistling

4 răspunsuri:
| stejara2 a răspuns:

Poti sa iti faci o pelerina de vampir

| stejara2 a răspuns (pentru stejara2):

Cumperi un material rosu satinat si rogi pe cineva sa ti-o faca daca nu te pricepi, succes

| inteligenta a răspuns:

Dracusor cumperi cornite,te imbraci in cizme negre,iegari negri, totul negru si poate si cu o pelerina neagra baietilor le plac dracusorii sau pisicuta te imbraci intr-un costum care are blana ca la leopard cu buline negre stii tu si iti faci si mustati, iti cumperi o masca de moartea si te imbraci in negru ...ai minte mai gandeste-te sau cumparati masti funda pleasE?