| hearts a întrebat:

Puteti sa imi dati va rog niste idei de costume pentru halloween care sa fie usor de facut? Va rog sa imi dati raspunsuri cat mai repede!

6 răspunsuri:
| dydy21 a răspuns:

Fantomite tematice (fantoma cleopatrei, marilyn monroe)
the black swan,
sau ceva mai obisnuit: dracusori, pisicute (catwoman), vampiri(mai ales acum cand sunt la moda filmele cu vampirilaughing))

| hearts explică (pentru dydy21):

Iti multumesc pentru raspuns insa as dori sa fie ceva mai interesant la care sa nu se gandeasca toata lumea si nu prea mai am timp sa fac ceva care este foarte complicatbig grindeci daca ai putea sa imi mai dai niste idei de acest gen...ar fi minunat:X

| ADRYangel a răspuns:

Poti sa te imbraci ca o vrajitoare daca ai o rochie sau o bluza si o fusta si la maneci sa le faci franjuri si la fusta la fel

| Elyna a răspuns:

Te poti face rockarita. Uite cum: (totul trebuie sa fie negru) un tricou stramt si lung (daca ai cu katarame), colanti si cizme nu prea lungi. Sper ca ti-am fost de ajutor!

| hearts explică:

Aaa...am uitat sa va mai spun ca doresc sa fie ceva si mai deosebit, ceva la care sa nu se gandeasca toata lumea si sa fie la fel ca minewinking