| Parakeets a întrebat:

Hei, TPU, Grafitti de pe haine, aveți idee dacă iese la spălat? happy
Sau există și Grafitti special pentru haine?

Aș dori să-mi dau o geacă cu Grafitti, dar am din ăla de stradă și nu știu dacă ar ieși la spălat ori nu voi mai spăla geaca niciodată?! laughing)

Aaa și încă o întrebare. De ce la un spray din ăla de Grafitti obișnuit iese desenul sau scrisul foarte gros/mare? Aveți idee dacă există vreun dispozitiv anume ce se poate pune la dopul de spray pentru a ieși scrisul/conturul unui desen mai subțire? happy

Și ce altă vopsea sau alte nebunii mai recomandați pentru pictarea/personalizarea hainelor?

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Misto idee.Vezi ce zice lumea pe aici :

https://www.youtube.com/watch?v=D1Xh7Az_bSU

Have fun! Mi-as dori sa vad grafitti mai des pe haine si infinit mai putin pe pereti sau alte suprafete ale orasului.

| Parakeets explică (pentru dullcat):

Mersi miss Dullcat. Dar eu nu o fac musai din plăcere ci din durere (psihică) iar când asta apare happy simt nevoia de artă. Sub orice formă. laughing)
Dar pe pereți s-a văzut ce fel am făcut eu artă. laughing) A fost un fiasco complet.
Deci speram să-mi iasă o expresivitate mai bună pe haine. sad
Chiar sper să-mi iasă că voi înebuni astfel între 4 pereți. Și voi înebuni și mai tare dacă va fi alt proiect, al minții mele, eșuat. laughing)