| DianaNicolle a întrebat:

Hello TPU. M-am saturat. Imi place tare de un baiat. El stie asta si cred ca din aceasta cauza acum ma ignora.De fapt nu ma ignora dar se poarta de parca nu ar sti ca il plac si cand ii spun ca ma gandesc la el imi spune sa termin.Incerc sa il uit dar nu pot ori ca ma suna sau il vad pe strada, dc face asta? dc imi spune sa incetez cand ii spun ca imi place? oricum m.am saturat si vreau sa il uit. nu cred ca are rost sa ma mai gandesc la el cand el se poarta asa, nu?

Răspuns Câştigător
| rucsy_7574 a răspuns:

Stie de la tine ca iti place de el? Sau a aflat din gesturi? Daca a aflat din gesturi e ok. si daca i`ai spus tu dar asta depinde mai mult de persoana. Incearca sa vezi daca ii place si lui de tine si nu intrebandu`l... joaca`te putin cu el fa pe amica buna care a renuntat la gandul de a avea o relatie cu el spune`i lucruri ca intre amici dar de care sa stii ca l`ar putea face gelos. vezi cum reactioneaza in felul asta iti vei da seama daca te place si el. Dupa ce te va place nu va mai fi de acord sa accepte situatia asta de amicitie si atunci iti va spune ca te place sau iti va da seme. Ai putea sa i`o intorci si tu frumos inapoi dar nu cum a facut el. Da`i o sansa dar aminteste`i zambind la cum se intoarce roata happy

:* sper ca ti-am fost de folos big hug

1 răspuns:
| micuta_6487 a răspuns:

Buna happy eu totusi ti-as spune sa nu incerci sa il uiti, poate ai o sansa happy daca zici ca te suna...probabil nici el nu stie ce are de gand sa faca, si posibil sa nu te creada de spune sa termini.Incearca sa ii demonstrezi, parerea mea