Întrebare recomandată | RoseOfTheFire a întrebat:

Hey ati fost careva la Cernobil unde s-a intamplat explozia aceea nucleara care a imprastiat peste tot radiatii si daca cumva locul mai este contaminat mai locuieste careva acolo?

6 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Eu nu dar aş cumpăra un bilet pentru soacrămea. Ai aici : http://www.gandul.info/......to-8070196

| aumih16 a răspuns:

Explozia aia la cernobal a fost in 1986 banuiesc ca toata lumea stie se poate sa mai fie contaminata acea zona dar oameni numai sunt acolo si daca or fi sunt putini mai mult animale ca alea mai sufera radiatii de astea o sa vezi tot felul de ursi lupi cu capete de tot felul parca sunt monstri te baga in groaza ce sa mai creaturile astea sunt inspaimantatoare iti dau cosmaruri

| 0x11111051 a răspuns:

Ca sa se elimine toate radiatiile trebuie mii de ani! Totusi cu autorizatie poti intra, dar numai pentru 3 ore.
Si nu nimeni numai locuieste acolo.

| Чернобыль a răspuns (pentru 0x11111051):

Eu as vrea sa merg la Cernobil ca sa vad locul acela care candva era frumos.

| 0x11111051 a răspuns (pentru Чернобыль):

Ucraina este tara vecina) Poti sa pleci liber.

Filmul documentar. la aratat luna asta la National Geographic
http://www.youtube.com/watch?v=PGYiYvVc3zI

e in rusa

| Чернобыль a răspuns (pentru 0x11111051):

Ma uit!