| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti atunci cand mergeti la cabana cu gasca se face noapte tarziu toata lumea doarme cu exceptia voastra, vi se face sete si mergeti la bucatarie sa beti apa si usa de la camera fetei sexy si single este deschisa, ea iasa din camera si va invita la ea in camera ce faceti in situatia asta? ATENTIE! sunteti cu iubita acolo si ea doarme dusa

Răspuns Câştigător
| TheLoveDoctorr a răspuns:

Ii spun sa mai astepte 2 secunde ca merg pana la bucatarie dupa o sticla si doua pahare si trag elegant usa dupa mine cu un zambet pervers pe buze.

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iasa?

daca ma invita la ea sa prind un paianjen sau sa deschide geamul ca e blocat ma duc, altfel, in camera la mine... ca nu sunt un jeg de om care inseala

| Oana92 a răspuns:

Eu iti sugerez sa iti cumperi o cabana, sa platesti niste fete sa mearga acolo cu tine si sa iti pui in practica toate fanteziile. Altfel imi e teama ca vei dezvolta o tulburare obsesiv-compulsiva si vei repeta la infinit cuvantul cabana, pana cand cineva o sa te duca la psihiatrie. Sau o sa te impuste...

De asemenea, iti poti folositi cabana si imaginatia pentru a produce si regiza filme porno si asltfel mai recuperezi ceva din investitia initiala. Desi cred ca dupa 2-3 filme cu sex in cabana lumea se va plictisi...

p.s. Sper sa intelegi ca fac misto de tine. Simteam nevoia sa te lamuresc, ca poate iei de bun ce zic laughing

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Oana92):

Nu se vor plictisi daca producatorul are o imaginatie bogata

| BuLaNNNeL a răspuns:

Futu-ti cabana matii. Mai pui de multe ori intrebarea asta? luati-as fata-n **** de ratat/ratata fara viata.

| Holy2010 a răspuns:

Poate ca IESE pentru ca IASA nu exista in limba romana!

| Crux a răspuns:

Te.ai uitat la prea multe filme. esti amuzanta rau cu intrebarile legate de cabana... tine.o tot asa laughing))

| TheEvilBoy a răspuns:

In cazul asta nu esti singurulwinking dar incearca sa eviti cat mai mult camera fetelor eventual te culci o data cu gainile recomand am incercat alt ceva nu prea ai ce sa mai faci happy

| Anonimul2020 a răspuns:

Auzi intrebare vericule, Depinde rau in situatia asta... Daca iti iubesti iubita te duci frumos langa ea o imbratisezi si aia e atat, restul sa fie fantezie in capul tau! Daca nu laughing) bai ai drum liber intra si da-o pe aia rau de tot rolling on the floor)