| anonim_4396 a întrebat:

Hey!
Ce alegeti:Banii sau Dragostea Adevarata?
De ce?

Răspuns Câştigător
| Bailey a răspuns:

Dragostea adevarata pentru ca degeaba ai bani daca nu esti iubit. Poti sa ai multi bani si sa nu vorbeasca nimenu cu tine, sa nu te iubeasca nimeni. Atunci cand iubesti cu adevarat iti poti cladi o familie si astfel sa castigi bani.winking Asta e parerea mea. Funda? :*

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Aleg varianta banului pentru ca dragoste adevarata nici nu mai exista.

| Silvia a răspuns:

Mâncarea.Am văzut întrebarea asta de o grămadă de ori, mi s-a făcut foame.

| Dean1996 a răspuns:

Dragostea adevarata.Cred in asa ceva.

| carminaburana43 a răspuns:

Dragostea adevarata. Iubind faceti totul impreuna din lipsa de iubire cazi in depresie si nu mai ai chef sa faci nimic. Fara iubire? Pentru cine ai bani? Sa le cheltui toate pentru tine? Poti dar oare in timp te si satisface sa cheltui toti numai pe tine? Sa ai tot material dar fara nimeni? Eu nu as dori asa ceva.Sa locuiesc intr-un palat cu mii de haine pantofi si-o de toate cele si calatorii dar singura.Nu si nu si nu.E bine in ap de 2 camere modesta dar f.f.f iubita.

| carminaburana43 a răspuns:

Am fost in oras si m-am tot gandit la raspunsul pe care l-am dat.Da e nevoie de dragoste nu se poate fara dar lipsa acuta de bani creeaza probleme in familie care pun foarte serios la incercare ambii parteneri.Este nevoie de o renuntare totala a egoismului din partea amindurora ca o iubire sa functioneze in orice conditii.De amindoi spuneam si asta e secretul unei foarte bune relatii ca amindoi iubesc la fel de mult si amindoi pot renunta pentru celalat. Unilateral nu functioneaza.

| GuitarCutie a răspuns:

Banii.Eu nu imi voi gasi vreodata dragostea adevarata.Tu ce ai alege?

| ILoveTokioHotel a răspuns:

Dragostea adevarata pentru ca, poate arat ca o persoana dura dar nu sunt.
Eu insumi sunt o persoana foarte sensibila.