| jhonsmyth a întrebat:

Hey, stie cineva sa-mi raspunda mai serios?
Joi mi sor Ingresat-bagat in cont suma de1088de euro, am scos 170de euro ca sa imi platesc masina de la service.
Azi dimineata m-am dus la bancomat sa imi scot50de euro,imi arata cati bani mai am in cont...dar nu imi pot scoate deloc din ei,imi zice cand dau pe sacar dinero,scrie disponible soprepasado,dar nu stiu de ce.
Stie cineva ce ar putea fi?
Eu nu am embargo de asigurari,am platit toate,si la masina si la sanatate,amenzi nu am,lumina apa chiria sunt la zi,nu am abonamente de platit, oare ce sor fi intamplat de nu ma lasa sa scot banii?
Am incercat sa scot de la mai mult banci dar tot asa scriesadsadplzzzz help, dau fundahappy

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pe card este un numar de telefon. Suna la banca emitenta si intreaba.

| jhonsmyth explică (pentru Salontanul):

Las ca stiu ca este numar de tell, dar problema e ca daca ma apuc de sunat, sincer probabil intru a doua zi in legatura cu eihappy