| Jones_Emma_1998 a întrebat:

Hi...Ce părere aveți despre băieții pensați?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ăia sunt o rușine pentru genul masculin, ar trebui deposedați de ouă.

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca te pensezi la mijloc intre cele doua parti ale fetei, daca te pensezi exagereat devi femeie

| T0T a răspuns:

Este foarte bine pentru cei care au sprâncene mai stufoase sau li se unesc. Nu e bine să fie exagerat dar odată la 2 luni și eu mă pensez.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Eu merg sa ma pensez, dar pastrez forma masculina a sprancenelor.nu este nimic absurd.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Știu câțiva băieți, unul dintre ei este verișorul meu, păi ce pot spune treaba lor cum se aranjează.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

atâta timp cât o fac pentru a face din o sprânceană două, e ok, dar dacă exagerează mult și își fac nu știu ce forme, atunci nu e ok și în plus arată ridicol.

| Jones_Emma_1998 explică:

Ma refeream la baietii aia care se pensează ca fetele...Nu ca aia care isi iau doar parul din mijloc

| anonim_4396 a răspuns (pentru Jones_Emma_1998):

Ăia sunt o rușine pentru genul masculin, ar trebui deposedați de ouă.

| Codreanu_Diana_1998_8w0l a răspuns:

Cred ca e ok daca au probleme cu parul excesiv sau daca doar ca sa arate bine