| anonim_4396 a întrebat:

Iar la scoala? Asteptati scoala, sau din nou vacanta de vara?

15 răspunsuri:
| M4RK a răspuns:

Scoala happy

| elenacata a răspuns:

Eu scoala ca sa ajung mai repede acolo unde imi doresc.

| Gabry a răspuns:

Vacanta de varalove struck cred ca sunt singura care nu vrea absolut de loc scoala!thinking

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Vreau la scoala love struck Acasa m-am cam plictisit happy

| Silvia a răspuns:

Si eu vreau la skhkla[asa am vazut ca scria cinevalaughing]
Deabia asteptnail biting

| Miяu a răspuns:

Da, astept scoala sa-mi intalnesc colegii... dar cand aud de teme... ce n-as da sa mai fie macar 1 luna vacantawinking

| ing. a răspuns:

Buna.Momentan sunt destul de trista ca incepe scoala, desi ma plictisisem in vacanta...
Ma bucur ca o sa`mi vad prietenii, chiar si pe unii profesori.big grin.
Uneori, ma cam plictisesc de scoala, dar sa nu uitam ca fara scoala suntem nimic.happy
Succes tuturorhappy

| VladRO a răspuns:

Multumim ingridutS, da, astept scoala ca sa imi vad colegii happy sa ma mai uit iarasi in fiecare ora dupa frumoasele mele colege si... sa termin odata scoala asta happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scoala. Mi-a ajuns vacanta.

| kiwii a răspuns:

Vacanta.

| dulcika a răspuns:

Pe amndoua:-dhappy

| metonst54 a răspuns:

Deabea astept vacanta din nou laughing

| Mihaic93 a răspuns:

Sfarsitul lumii!

| Tn a răspuns:

Pai pe o parte as vrea sa ma duc la scoala ca ma plicti acasa dar pe o parte nu pentru ca si acolo e plictiseala si numai carte

| Cryssy a răspuns:

Si una si altahee hee