| Doarunaltutilizator a întrebat:

Il considerati pe Cheloo un model de urmat?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu consider nici un om un model de urmat, Cheloo are multe frustrari care le descarca prin piese, cu toti avem frustrari, reprimarea lor creste riscul de sinucidere, depresie

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă ar fi din plastilină aș face mici modificări, prin părțile esențiale.Tot ce fac ei acolo este un umor de factură îndoielnică, părerea mea.

| Mădă0611 a răspuns:

Ca om, nu-l stiu, dar ca artist, daca poate fi numit asa, nu. Poate e ca French Montana, care are melodii de ma mir ca sunt difuzate la tv, gen Wiggle it, si "During an interview on Beats 1 Radio with Zane Lowe, French Montana briefly referenced the track, describing it as the "exact opposite" of his "spiritual aura" he wanted to emit."

| siriusblack98 a răspuns:

Eu pe Cheloo il consider pana intr-un anumit punct un model de urmat de mai bine de 10 ani de cand am inceput sa-i ascult muzica.Sinceritatea lui ar trebui ''furata'' si de altii.

| CleanHeart a răspuns:

Cheloo e un om realist
are coloana vertebrala, nu scoate pe gura nimicuri si de urmat nu stiu, el le mai duce si in extreme dar ce stiu e ca melodiile lui sunt un adevar curat si nu sunt o fata care are doar rap in cap desi imi place la nebunie dar genul asta de muzica iti pune realitatea in fata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Când nu deschide gura pare un om rezonabil.

| AllexC a răspuns:

Nu. Cheloo este o persoana cu niste dezabilitati mentale. Il respect ca si artist, dar nu mai mult. Crede ca el este cel mai perfect si ca le stie pe toate. De fapt astea sunt niste frustrari din interiorul lui.

| RAY a răspuns (pentru AllexC):

Tu nu ai frustrari?