| WR104 a întrebat:

Pe cine considerati "un exemplu de urmat"?

Răspuns Câştigător
| MasterOfDisaster a răspuns:

Eu nu am un exemplu.
Iau de la fiecare persoana cate ceva.Nimeni nu e chiar bun, fiecare are defecte mai mari sau mai mici.Nu poti idolatriza/copia o persoana. Trebuie sa „filtrezi" putin informatia inainte.(adica sa selectezi din comportamentul persoanei partile pozitive si negative).

13 răspunsuri:
| ƦoyJoиЭsJR a răspuns:

Parintii de obicei.
Tu?big grin

| 1000bodies a răspuns:

Gerard Way; __;

| NikoIsDirectioner a răspuns:

Uite pe cine laughing
Vicotor Ponta
Mata
Tactu'
Piticu'Porno
Nichita
Crudu
Oana Zavoranu
Monicaca Gabor (Columbenu)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un exemplu bun de urmat este :

1. In primul si-n primul rand pe Marele Mantuitor : Iisus Hristos.
2. Pe oamenii harnici, muncitori, educati, adecvati, iubitori, graitori de adevar, cu sufletul deschis, care mereu fac fapte bune. Si cand fac o fapta rea le pare rau.

Pa, Pa! Sper ca te-am putut ajuta...happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe Oprah.

| Aneurysm a răspuns:

Pe mine.

| JamilaGizeh a răspuns:

Oana Zavoranu laughing

| faaalyoana a răspuns:

Eu

| faaalyoana a răspuns:

Deci eu filtrez oameniilaughing)

| Pretenash a răspuns:

Iubitul nostru domn Traian Basescu, marele centurion roman, ucigasul de mafioti din usl si pp-dd, care o sa ne scoata tara din criza si o sa ne bage iar in uniunea europeana, domnul nostru ajutator, numai bine lui
Va pup pe suflet

| WR104 explică (pentru Pretenash):

Cine vorbeste asa...
Esti dezechilibrat mintal prietenash.
Numai bine.