| Dragoste16 a întrebat:

Imi aratati si mie va rog vreun video cum sa fac asa poze. adica sa scot in evidenta o perssoana sau ceva de genu acesta!
model: >>>>poza-http://i.imgur.com/w9pWRLE.jpg

5 răspunsuri:
| Florescu23012000 a răspuns:

Downloadeaza-ti PhotoScape happy. Vei gasi acolo toate trucurile. Adica, trebuie sa le inveti. Este usor. Saaaau, iti cumperi PhotoShop, dar nu-ti recomand.

| Dragoste16 explică (pentru Florescu23012000):

Eu stiu ca prin photoshop...dar nu inteleg cum...am incercat si nu se primeste calitativ)

| Florescu23012000 a răspuns (pentru Dragoste16):

Daca ai facebook, imi poti trimite orice poza vrei tu si ti-o fac eu :*

| Dragoste16 explică (pentru Florescu23012000):

Skypul meu: cadeniuc.ionel1

| Florescu23012000 a răspuns (pentru Dragoste16):

Nu am skype..scuze sad.