| youaremyfavouritecolour a întrebat:

Am o intrebare doar pentru baieti:ce va place cel mai mult la o fata?(nu ma refer doar la exterior)

Răspuns Câştigător
| Sycron a răspuns:

1.Sufletul
2.Sa pot socializa cu ea
3.Sa fie frumos imbracata fara colanti, fuste mini si alte prostii cum se imbraca cele din ziua de azi mai ales ca am vazut ca si fetitele mici incep cu, colanti
4.Sa fie directa
Cam atat momentan big grin

8 răspunsuri:
| AlPacino a răspuns:

Personalitatea,caracterul,sinceritatea,ochi,curu,buzele,picioarele,sanii

| cucarachaalien a răspuns:

Sa stie sa vorbeasca.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat de ordonat e imbracata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Privirea patrunzatoare.

| RetardedRacoons a răspuns:

Cum musca din shaworma.

| Oprita00000 a răspuns:

Pai sa aiba ceva in caput, nu doar capul pe umeri gol laughing, sa fie sufletista, sa stie ce vrea sa faca pe viitor, intelegatoare...etc

| Agresorul a răspuns:

Cat de tare se umezeste cand e giugiulita