| VanessaKISS a întrebat:

Intrebare pentru baieti:ce va place la iubita voastra?

7 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Cand iubesti o persoana, o iubesti intrutotul, cu bune, cu rele. Banuiesc ca cei ce iubesc, gasesc ceva placut in orice particica a iubitei lor.

| foxi a răspuns:

Chilotii...cei roz!

| R_8074 a răspuns:

Pai e o intrebre destul de buna! imi place totul. imi place modul in care ma iubeste, modul in care imi vorbeste, modul in care ma intelege, bineinteles imi place cum arata:X e traznet...niste sani ca 2 mere si un cur :X buze mari si carnoase...ce iti mai poti dori?

| Phutui a răspuns:

La care din ele?laughing felul de a fihee hee si sa aiba sani frumosi

| CybeRAthlete a răspuns:

Cum imi zambeste dimineata,fiecare clipa petrecuta cu ea,faptul ca personalitatea ei se muleaza dupa a mea si invers, increderea ce mi-o da, sexul...
TOT!
bafta

| vladut7373 a răspuns:

Mie cel mai mult imi place : e desteapta, e frumoasa toate cele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cand stay cu o fata nu stay neaparat pentru ca e frumoasa sau pentru ca are nu stiu ce marimi! Stai cu ea pentru ca te completezi cu ea! va asemanati! Eu la iubita mea iubesc totul bune si rele doar e iubita mea!