| Effyyyy a întrebat:

Mi-a aparut o chestie..ciudata pe cerul gurii ca o chestie umflata..sa zic asa..si cand mananc ma deranjeaza rau sau uneori cand vorbesc;((ce pot face? Se poate.sa dispara si singura? FUNDAAA

Răspuns Câştigător
| laviflower a răspuns:

Da bubite ca acestea apar atunci cand un anumit loc din gura se infecteaza si se numesc afte.O sa dispara singura in cateva zile.Nu uita sa te speli bine pe dinti.

Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| laviflower a răspuns:

Ca sa se vindece mai repede ai putea sa tii in gura propolis ceva...

Răspuns utilizator avertizat