| Effyyyy a întrebat:

Mi-a aparut o chestie..ciudata pe cerul gurii ca o chestie umflata..sa zic asa..si cand mananc ma deranjeaza rau sau uneori cand vorbesc;((ce pot face? Se poate.sa dispara si singura? FUNDAAA

Răspuns Câştigător
| laviflower a răspuns:

Da bubite ca acestea apar atunci cand un anumit loc din gura se infecteaza si se numesc afte.O sa dispara singura in cateva zile.Nu uita sa te speli bine pe dinti.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| laviflower a răspuns:

Ca sa se vindece mai repede ai putea sa tii in gura propolis ceva...

Răspuns utilizator avertizat