| Roberta91 a întrebat:

Oare e adevarat cu ceea ce se spune despre 2012?happy

4 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Daaa...o sa muriti.toti! numai eu o sa scap cu viata. rolling on the floorrolling on the floor

| Maidanezul a răspuns:

Fii serioasa, acum pregatesc ceva cu 2014 au scos bani buni cu 2012. Unii au vindut americanilor loc in rai (adevarat scriu) functie de banii virati era mai sus sau mai jos.Cu 10$ erau la 20 mile de portile Raiului. Chestie adevarata facuta de romani, Tot la ei a fost parca anul acesta sau anul trecut un alt sf al lumii si uita-te la ei ca sunt bine merci si vor sa atace Iranul Ei sunt obisnuiti cu sf lumii ca asinul cu bataia.

| didina6850 a răspuns:

Cu ce se spune, da

| Jeanyk a răspuns:

:-) Minciuna fantastica, ai auzit asa exprimare... Sigur ca te pune pe ginduri acest subiect, caci cu totii iubim viata si vret sa traim cel putin pina la adinci batrinete... Daca cu adevarat doresti un raspuns sincer si mai detailat la aceasta intrebare scriem pe : mihaylov.ion@gmail.com. Dar in termeni scurtii sfirsituri au fost si in 2000 mai apoi in 2010, idee e ca un sfirsit va fi NUMAIDECIT, Intrebarea e ca cind anume si care sunt explicatiile - le ofera o persoana demna de incredere care a mai spus si s-a implinit? Bafta! :-)