| Mihaela_3187 a întrebat:

Oare filmul 2012 este facut pentru bani sau este adevarat?

Răspuns Câştigător
| LoveAgain a răspuns:

Hmmm thinking cine stie. poate intr-un fel au vrut sa ne arate in ce mod s-ar putea desfasura sfarsitul lumii nu neaparat in 2012 cand va sa fie, dar daca o iei logic normal ca pentru bani!

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Povestea Mayașilor!
Pa, pa.

| TeoPT a răspuns:

Normal că e făcut pentru bani.

| Dumnezău a răspuns:

Nu maaa,nu e facut pentru bani. Spielberg si cine a mai facut filmul,desigur,ca in grija lor pentru omenire,s-au gandit prima data sa ne aprinda beculetele din capul nostru,idioti ignoranti ce suntem,si sa ne avertizeze cu privire la nemilosul si iminentul sfarsit,pe noi,hulitorii si prigonitorii de Dumnezeu,care refuzam sa credem. Bullcrap! Normal ca a fost facut pentru bani, mai avea putin sa bata miliardul la incasari, tu ce crezi? tongue

| ady2607 a răspuns:

Numai John Cusack poate raspunde la intrebarea asta. Dar daca ma intrebi pe mine...hm...luand in considerare ca in prima zi au avut incasari de doar 65 mil $, as spune ca a fost facut cu siguranta pentru bani.

| Mihaela_3187 explică:

Am dat funda si voturi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru bani...total

| opium a răspuns:

Nu fata, e inspirat din realitate!

| Bloom_2977 a răspuns:

Eu cred ca e facut pentru bani.

| julietadya a răspuns:

Normal ca pentru banii daaa big grin

| raluraluca222 a răspuns:

Cum sa fie adevarat? Bineinteles ca este facut petru bani, de fapt, daca o sa iei scrierile antice ale mayasilor la mana, si o sa citesti cateva [uite imi pare rau ca nu iti pot recomanda niste titlur de carti care vorbesc despre asta] o sa vezi ca mayasi nu au spus niciodata ca sfarsitul lumii este in 2012, si nici macar un calendar care sa se termine atunci nu au avut, dupa scrierile mayase vechi, era noastra trebuia sa fie o era a paci si bunastarii, un care mayasi ar fi fost cei mai bogati dintre muritor, dar dupa cum observi pace e asa si asa, bunastare mai deloc, si saraci mayasi au murit de mult, asa ca nu mai crede in pacaleala cu 2012, da, filmul e doar pentru bani laughing