| anonim_4396 a întrebat:

Se spune ca lumea se va sfarsi pe 12 dec 2012 (12/12/12)
oare este adevarat?

2 răspunsuri:
| CryChristiAN a răspuns:

1. Nu
2. Daca lumea zicea ca 1 la puterea 100 face 100 tu ii crezi?
3. Nu se intampla ma nimic. Poate in acea data Basescu isi da demisia, poate s-a descoperit cum trebuie sfidate legile fizicii, poate trupul lui Moise a fost gasit, poate vine sfarsitul prostiei umane, poate vine sfarsitul nesimtirii si imperfectiunii, poate Becali invata gramatica cine stie... Orice e posibil.
4. Nimeni nu stie cand vine sfarsitul lumii. ''Nici ingerii din ceruri, nici Fiul Omului, ci numai Dumnezeu tatal''

| IngerG a răspuns:

Nu e adevarat. E chestie doar de reclama si ca sa mai scoata niste filme.