| trophin a întrebat:

Pun o intrebare : de ce i se zice "toti pentru unu" sau e doar "unul"? cand toti recurg la "profesionalisme" si raspund la intrebari aiurea?!
daca cineva a pus o intrebare, nu raspunzi daca nu ai un raspuns categoric cu care sa multumesti persoana respectiva sau sa o superi.
NU VAD SCOPUL

Răspuns Câştigător
| Celdrept a răspuns:

Ioneasca este! Adică aici sunt și prosti și nebuni și deștepți și analfabeți și copii multi și troll-ici! Ioneasca un user care se ia de copii, ii jignește și are imunitate completa aici, orice ar face nu e banata de admina, sa făcut și o petiție aici sa fie suspendată și tot nu s-a întâmplat. nimic! E zeu pe aici, vedeta! Nu poți lua mereu o platformă ca asta in serios, ci doar anumiți useri care sunt ok.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu care ai 99% din răspunsuri efectiv incoerente ne spui că lumea răspunde pe langa subiect? Haha ce gluma proasta...

| trophin explică (pentru suntserios):

Ati venit ca otomanii, toti gramada. gata. hiatus.

| carevaescu a răspuns:

Nu suntem Wikipedia. Nici robotei de produs raspunsuri. Cei mai multi vor sa se si distreze.
E o activitate sociala.
¯\_(ツ)_/¯

| trophin explică (pentru carevaescu):

Ok. inseamna ca trebuie sa ma adaptez, adica sa rad si eu de altcineva, doar din pura socalizare

| carevaescu a răspuns (pentru trophin):

Omulețule, ți-ai citit răspunsurile la celelalte întrebări?
Hai, te rog, nu te mai da model moral. Chill

| Celdrept a răspuns:

Unii răspund pentru punctaj, alții sunt copii care răspund în necunoștință de cauza, sunt și nebuni pe aici destui și nebune. Avem di tati pe aici cum s-ar spune! Violeta ii întrece pe toți!

| trophin explică (pentru Celdrept):

Nu stiu cine e acea Violeta si acei "di tati"... dar compensam cu ce avem si mergem mai departe... trainingwinking

| Celdrept a răspuns (pentru trophin):

Ioneasca este! Adică aici sunt și prosti și nebuni și deștepți și analfabeți și copii multi și troll-ici! Ioneasca un user care se ia de copii, ii jignește și are imunitate completa aici, orice ar face nu e banata de admina, sa făcut și o petiție aici sa fie suspendată și tot nu s-a întâmplat. nimic! E zeu pe aici, vedeta! Nu poți lua mereu o platformă ca asta in serios, ci doar anumiți useri care sunt ok.