| croissant a întrebat:

Sa faci cum dicteaza inima sau ratiunea? De ce?

Răspuns Câştigător
| AdelinaC a răspuns:

Ratiunea pentru ca doar asa poti lua deciziile corecte si nu vei fi ranita.Inima poate sa te insele de multe ori.

5 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Depinde in ce situatie te afli.

| thegatekeeper a răspuns:

Ratiunea, pentru ca astfel ai mai multe sanse de a lua deciziile potrivite, pe care nu le vei regreta apoi.

| beautifulkiss a răspuns:

Depinde de situatie, dar cum au spus si ceilalti inima poate fi inselatoare deci mai bine ratiuneahappy
Dar, uneori trebuie sa alegi cu inima deorece ratiunea ar putea fi putin cam "dura"big grin
Numai bine.

| ruxyrusu a răspuns:

Cred ca depinde de situatie.Eu zic sa asculti ceea ce simti tu, gandul care este cel mai puternic si chiar daca uneori este gresit vei sti ca a fost alegerea ta.

| danyshatAT a răspuns:

Inima:X