| florinflorin14 a întrebat:

Salut, a mai trimis cineva dintre voi vreun produs de la EMAG inapoi prin programul acela " retur in 30 de zile "? Daca Da, va rog spuneti-mi cum ati procedat? Ati pus cutia originala ( eu am un telefon ) in cutia mai mare in care venea? alaturi de factura si bonul fiscal? Din pacate eu nu mai am cutia acea mare.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Suna la magazin si vorbeste cu ei. Vor trimite curierul sa-l ridice. Trebuie sa-ti faci copie dupa factura si garantie si sa le pastrezi impreuna cu AWB-ul de retur (il iei de la curier). Trebuie sa-l pui in cutia de telefon si daca nu ai cutia mai mare au cei de la curier niste pungi speciale.

| Salontanul a răspuns (pentru Salontanul):

Am observat o mica greseala: factura s-o pastrezi in original. Mersi pentru apreciere.

2 răspunsuri:
| liviu890 a răspuns:

In loc sa intrebi aici, cred ca cel mai bine ar fi sa te duci la eMAG! Ei cu siguranta o sa stie MULT mai bine decat noi!