| MunteSSi a întrebat:

Am vazut tot mai des ca daca nu esti epilat pe picioare sau pe piept nu esti in rand cu lumea frate! Sau cel putin pensat sa fi.
Mai avem sa ne facem unghile si suntem LadyBoy's!
Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Kis_Iuliana_1983 a răspuns:

Ca o parere personala, mi se pare iesit din comun si caraghios sa dai in extrema asta a metrosexualitatii.
Dincolo de parerea personala, cred ca atitudinea si igiena corecta joaca cele mai importante roluri in personalitatea cuiva. Stiu ca sunt si fete carora le plac "papusile masculine", dar cred ca pilozitatea e ceva ce se asociaza cu latura masculina, deci parului ii sta bine acolo unde e, la baieti. Pe cei care se ingrijesc excesiv, ma straduiesc sa nu-I judec, dar am o mica rezerva in privinta lor… Deci iti impartasesc punctual de vedere si adresez si eu retoric intrebarea "Pana unde se merge cu cosmetic la baieti?" Probabil ca acceptarea homosexualitatii va mai avea influenta in sensul asta…

4 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Ce sa cred?
Ii inteleg pe cei care scapa de parul de pe piept dar de la parul de pe picioare deja e haios.
Lasa-i in pace! Degeaba te iei de ei tongue

Nu e ca si cum parerile noastre ar avea vreo importanta pentru niste persoane atat de "la moda" ca ei laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Va imbracati ca niste p-de sa va placa p-dele" -Cheloo daca nu ma insel.
Vad ca,se aprofundeaza "materia",s-a trecut la epilat,freze pe o parte, pensat, tricou roz, etc.
Una e sa fii elegant, curat alta e sa fii femeie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si cine vrea sa fie in rand cu lumea?

| Andreeea21 a răspuns:

Bună.
Pe cei care i-ai văzut că se epilează sunt numiți metrosexuali. Mai multe detalii aici: http://www.ele.ro/sex/seductie/barbatul-metrosexual-este-de-dorit--13481 și aici: https://ro.wikipedia.org/wiki/Metrosexualitate Și depinde în ce țară ai văzut astfel de persoane. Prin România nu prea am văzut.
O zi faină! ^_^