| SilviutaPisicuta1 a întrebat:

Ati putea sa-mi dati niste provocari super tari? Dar dinalea faine si amuzante rau. Celor mai multe si mai bune provocari dau funda. Ms whistling

Răspuns Câştigător
| gemeni6226 a răspuns:

Intra intr-un taxi, inchide usa si iesi pe partea cealalta. Sau intreaba daca e liber apoi spune 'bine' si pleaca.

Arunca cu faina peste cineva care doarme/nu se asteapta.

Incearca sa canti un cantec de pe un video cu lyrics la sugestia unui prieten; sa fie un cantec pe care nu l-ai mai auzit niciodata.

Prefa-te ca ai lesinat pe strada iar cand cineva vine sa iti ofere ajutorul, te prefaci ca ti-ai revenit.

Imparte lamai pe strada ca si oamenii care dau pliante.
-sa te duci intr-un magazin sa intrebi daca au salam si daca zice da sa-i spui vreau ultimul album.
-sa spui pe strada ca va veni mos craciun si sa inrtrebi lumea daca vrea sa ii colinzi
-sa tii o imagine cu un cartof sau orice alt ceva (ce gasesti) si sa intrebi lumea de pe strada daca ti-a vazut catelul
-sa te duci la un om sa vorbesti ceva timp cu el in alta limba (engleza, franceza) si dupa sa vina cineva la tine si sa vorbiti in romana ca si cand nimic nu s-ar fi intamplat
- sa te pui pe banca langa cineva sa suni un prieten sa dai volumul tare astfel incat sa auda ce iti zice si dupa sa vorbesti cu el tu: l-am gasit poarta.(ex blugi si bluza culoarea.x.) si acum ce fac? el : asteapta sa vina gangsterii si dupa il asasinati laughing
-clothes challange(pui toate tricourile bluzele pe tine)
-sa te pui pe strada, sa incepi sa canti pe bani sau daca nu esti talentat pur si simplu intinzi palaria si daca iti pun bani sa ii spui de ce imi dai bani crezi ca is cersetor?

Tine o lingura in mana si vorbeste cu ea pe strada
Pretinde ca dormi pe o banca din oras/parc/cartier si spune lucruri non sens pretinzand ca dormi
Iesi imbracat in pijamale in fata blocului
Imbraca-te ca o fata si iesi in oras
Baga cat mai multe bomboane in gura pana la refuz si incearca sa stai cu ele 1 min. fara sa-ti pice din gura laughing
Poarta 3 perechi de ochelari in timp ce cumperi ceva din magazin
Poarta perechi diferite de tenisi in picioare
Poarta un tricou pe dos rolling on the floor
Urca scarile invers
Incearca sa stai in maini

| SilviutaPisicuta1 explică (pentru gemeni6226):

Sunt super provocariile! Cele mai tari! unele chiar mi s-au parut cunoscute... Teqila happy Oricum funda! Din tota inima whistling

| gemeni6226 a răspuns (pentru SilviutaPisicuta1):

Multumesc!

| SilviutaPisicuta1 explică (pentru gemeni6226):

Cu placere happy