| anonim_4396 a întrebat:

Salut ieri la scoala stateam pur si simplu in banca un coleg vine la mine si incepe sa ma loveasca pur si simplu apoi aproape m-ia scos ochiul pentru-ca m-a zgariat in ochi cu unghia m-am dus la director si a spus ca il rezolva ce inseamna il exmatriculeaza? acum el este la un spital de nebuni...

2 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Nu stiu ce sa cred din povestea ta, insa, daca este adevarat, nu stiu daca il exmatriculeaza, dar cu siguranta ii va scadea nota la purtare si il va elimina cateva zile!
Plus ca daca are probleme psihice, nu s-ar exclude nici varianta exmatricularii!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chiar are fumeaza si se drogheaza!