| anonim_4396 a întrebat:

Salut,stiti cumva vreun joc daca jucati mmo-uri(alte genuri de jocuri)in care sa poti crea un caracter sa fie customizabil precum cele din desenul lolirock? #iris As aprecia mult daca ma-ti putea ajuta. happy big grin

Răspuns Câştigător
| Bobby711 a răspuns:

Eu joc archeage si aion in ambele poti sa iti faci caracterul asa cum vrei. Dintre cele 2 iti recomand sa joci archeage grafica e incredibila(asta daca iti duce pc-ul un asemenea joc) si poti sa iti faci caracterul mult mai in detaliu in comparatie cu aion(care e destul de invechit) sunt f2p ambele deci e ok. Daca ai jucat metin sa te astepti la ceva de genul poate ca sunt doar de 10mii de ori mai bune in orice aspect ca jocul ala tembel.

| Umbra3 a răspuns (pentru Bobby711):

Mersi mult, stiu cum e Aion da nu eram sigur daca gasesc si tot ce vreau la partea de armuri, sper ca Archeage o sa fie ceea ce caut.

| Bobby711 a răspuns (pentru Umbra3):

Cu placere happy nu cred ca este unul mai bun decat archeage la ora actuala care sa fie si f2p poti sa incerci skyrim insa trebuie sa il cumperi sa poti juca online dar daca nu te intreseaza asta poti sa descarci versiunea pirat si sa joci offline.