| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere ave ti de persoanele care la prima oră consumă băuturi alcolice, bere in special, eu cind plec la servici la ora 07:30- 08 dimineata, vad persoane bărbati care consumă bauturi alcoolice asa pe stomacul gol. Vă multumesc pentru raspuns.

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna Cristi,
Fiecare cu indeletnicirile lui.
Tu cu munca, altii cu "micul dejun lichid"
Urmarile se vor vedea mai tarziu
O seara bunahappy

| Croampa a răspuns (pentru caramela):

Bine spus " micul dejun lichid"! big grin

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Handicapati, laughing ma apuca rasul ca si la RATBV unde sant angajat ca sofer pe autobuz au venit cativa betivani la testul psihologic si nici nu i-a angajat

| Fatamuntilor a răspuns:

Cantitatea face diferenta
Un pahar de bere(de sete ) nu are ce strica!
De la o sticla in sus (sau! chiar mai multe) e deja un abuz!
Devenind deja o obisnuita nu realizeaza ca oamenii ii percep alfel.
De alfel, berea este considerat un aliment
http://www.9am.ro/......ional.html

| aXy99 a răspuns:

Si Nichita Stanescu bea tarie pe stomacul gol in fiecare dimineata...

| Danzell a răspuns:

Teoretic vorbind, inainte de masa sau dupa e ok sa bei tarie, tot teoretic, pentru ca ajuta la digestie.
parerea mea e ca e viata lor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu am o parere deloc buna.Nu e bine sa bei alcool la asa ora.Cei care fac asta demonstreaza ca nu sunt organizati..ca nu au un lucru si ca stau pe capul altora.Off cati oameni de astia sunt. sad

| dragodana a răspuns:

Salut! N-am o parere prea buna.Cred ca sunt alcoolici si berea este un bun inceput(pentru ei) al zilei.

| TanteMarianne a răspuns:

Problema lor. te simti dat la o parte si asa ca nu faci parte din clubul lor cu bere vodka si redbull de dimineata?
eeeeeeeh n-are nimic, o sa te obisnuiesti tu.

| MissADEEL a răspuns:

Daca ficatul ar fi avut glas, as fi fost curioasa ce ti-ar fi raspuns el.

| Dobrin_Maria_1999 a răspuns:

Da.Dar dupa ce a continuat in acest mod a murit Sau mai exact nu i-a mai ramas nici o celula din ficat... Bine punctat aXy99

Răspuns utilizator avertizat
| LoveYou7784 a răspuns:

Pai nu ar trebui sa consume alcool la ora aia. Dar fiecare face ce vrea cu viata lui ^_^

| Flory1234567 a răspuns:

Asa servesc ei micul dejun.E buuuun.