| anonim_4396 a întrebat:

unde face ti anul acesta Revelionul, si in special doamnele si domnisoarele, (sărut mîna) opta ti pentru pantofi cu toc inalt? 12 cm sau platforme? Multă sănătate.

Răspuns Câştigător
| stejara2 a răspuns:

Cristi, anul acesta suntem invitati de revelion, deci nu voi fi gazda si nu voi avea de alergat de la bucatarie la sufragerie cu tacamurile si
da, voi purta pantofi cu toc inalt, asortati cu puloverul!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru stejara2):

Vei arăta minunat, sint convins.

| Polaris a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Cristi, mereu știi ce să spui ca să le umezești.

| anonim_4396 explică (pentru Polaris):

rolling on the floor tu ce tocuri porti? Sau esti băiat

9 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Vai,Cristi,dar ce galat esti tu ca ne saruti mana. Putini gentlemeni mai sunt in lumea asta, iar tu faci parte dintre ei.N-ai vrea sa-ti dau un toc in cap, poate ti se aeriseste creierul ala putrezit?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

Atît te duce capul? Doar să jignesti?

| DarkOrbitMoon a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Nu te-am jignit.Ti-am pus doar o simpla intrebare.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

Nu mă cobor eu la mintea ta, se vede că tu ai creier putrezit si gol sec.

| DarkOrbitMoon a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Aha,duci lipsa de femei. Avand in vedere ca 5 din 5 intrebari sunt despre tocuri, sau esti cumva gay?
Nu-mi spune ca asta e singura, ai mai pus un numar inobrabil de intrebari despre tocuri, femei si masaj, ti-a fost rusine cu ele si le-ai sters.Mai mult, esti atat de batut in cap si lipsit de atentie, incat ti-ai facut un alt cont cu un nume de femeie(de aici rezulta ca ai tendinte de travestit) incepand sa te lauzi pe aici ca un utilizator detine sentimente profunde pentru tine, care de fapt erai tot tu.
Uneori ma intreb, oare ce fac viermii care devoreaza cadavre, cand ai nevoie de ei?

| Izukie00 a răspuns:

Bună, Cristi! Revelionul îl voi face cu familia, nu știu exact unde happy. Eu o să port pantofi cu toc înalt, cred că 12-15 cm, nu platforme. Te pupp :*