| anonim_4396 a întrebat:

Sărut mîna am o mică întrebare, este adevărat că fetele care poartă pantofi cu toc înalt, cu platforme i și pot rupe degetele? Ce pericole există? Vă multumesc.

Răspuns Câştigător
| BlackD a răspuns:

In niciun caz laughing acum ca fata nu stie sa mearga pe tocuri e alta poveste. Pericolul care mi s-a parut mie cel mai grav este ca daca porti mult timp tocuri ti se dezormeaza bazinul si o sa ai probleme la nastere thinking sau ceva de genu asta

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru BlackD):

Deformează

| BlackD a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Multumesc, te rasplatesc si eu cum pot happy

9 răspunsuri:
| ramitzu a răspuns:

Nu, nu poti sa-ti rupi degetele doar ca faci nist evarice dupa 35 de ani de nu mai scapi de ele. Platformele sunt mult mai bune dar si acele iti tin piciorul intr-o pozitie incomoda. Platformele cu talpa ortopedica sunt cele mai indicate pana in 15 cm care depasesc afecteaza piciorul ca un toc normal. Tu esti baiat nu? Esti interesat de noi fetele sau esti ingrijorat din cauza iubitei?

| FadetoBlack a răspuns:

Bună!
Huh... Să-ţi rupi degetele? Nu cred că există şanse, însă tocul înalt îţi deformează coloana, şi cum s-a zis mai sus, duce la apariţia varicelor.
Numai bine!

| AndraRox a răspuns:

Nu stiu, vrei sa incerci? happy

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru AndraRox):

Decît să răspunzi aiurea mai bine nu zii nimic nu?

| AndraRox a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Scuze, glumeam.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru AndraRox):

Ok.Seară bună sărut mîna.