| anonim_4396 a întrebat:

Sărut mîna purtati pantofi cu toc înalt de Revelion?

Răspuns Câştigător
| Izukie00 a răspuns:

Bună! Da, voi purta pantofi cu toc înalt de Revelion. Nu știu sigur cât de înalți vor fi, cred ca 15 cm happy. Te pup, o seară bună! :*

26 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să fii sigură că da, și nici de masaj nu am nevoie la tălpi!
Pa, pa.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Nici nu veneam

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Ce dură si rea poti fii.

| stejara2 a răspuns:

Cristi, depinde unde il voi petrece, daca il petrec intr-un local, da, voi purta cu siguranta, daca vom merge in vizita voi purta tocuri, dar nu super inalte

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru stejara2):

Ok multumesc sărut mînuțele pentru răspuns, esti minunată, ca de obicei.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Si cît de înalt?

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Da, dar nu exagerez. laughing

| OnuOnulică a răspuns:

Nu, prefer orice alt ceva laughing

| Wøodenpints a răspuns:

Și așa ambulanțele sunt pline de gherțoi care s-au îndopat cu prea multă mâncare sau bețivani care au considerat o idee bună să-și bage o petardă în ureche la 12:00.
Vrei să mai aglomereze și bighidoaice semibete cu gâturi rupte...

| Cameliapantiru a răspuns:

Da, am o pereche frumoasa de pantofi rosii cu toc subtire de vreo 8 cm, pe care o voi purta de Revelion!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, cat pe****l tau, deci, probabil, 3 cm.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu am inteles nimic din ce a ti scris.

| anonim_4396 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Da, voi purta pantofi cu toc. inaltimea acestora va fi de 3 cm, adica, probabil tot atat cat pe****l tau.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai vrea tu.

| Foxyyyy a răspuns:

Nu.

| Iunona a răspuns:

Nu.

| CorneliaC a răspuns:

Inca nu stiu

| Allesya1097 a răspuns:

Da

| rarepearls a răspuns:

Da... dar inaltimea o aleg in functie de locul unde petrec tongue

| Valy_Popescu_1993 a răspuns:

Da