| Kida_5763 a întrebat:

Scrieti un banc! [Cel mai amuzant va primi funda]

Răspuns Câştigător
| clauss a răspuns:

Toti nebuni stateau agatati pe pereti la un momendat vin doctorul si spune :
- A venit toamna!
Toti nebuni cad jos num 2 ramin.
- Nu auziti ca a venit toamna?
- Noi suntem conifere!

4 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Un om sparge o Banca cu platforma de tranzactionare Forex si ia cativa ostateci. Intreaba agresiv pe primul retinut:
−Spune-mi m-ai vazut jefuind Banca?
Ostatecul raspunde:
−Da!
Fara sa mai stea pe ganduri, hotul il impusca in cap. Apoi intreaba acelasi lucru pe cel de-al doilea ostatec.
Al doilea ostatec raspunde:
−Eu nu te-am vazut, … dar te-a vazut soacra`mea!

| Myssteriusthanlife a răspuns:

Nimeni si Prost au ajuns la mare. Se duc sa faca baie:
Nimeni se inneaca! Prost suna la Salvamar:
-Ba, se inneaca Nimeni!
-Ba, tu esti prost?
-Da ma, eu sunt!

Doua bufnite stau pe o creanga
Una:
- Buhuhu
Cealalta:
- Da' buhuhu la mama ta, ca m-ai speriat.

Un om foarte gras statea in fata unei gradinitze de copii. La un moment dat vine la el o educatoare si-l intreaba:
-Nu va suparati, asteptati un copil?
Ca replica, barbatul gras spune:
-NU...asa sunt eu mai gras!

o fetita draguta intra intr-un magazin de animale si i se adreseaza vanzatorului
-as doli si eu un iepulas dlagut
la care vanzatorul topit de dragalasenia ei i spune :
-sa fie micut si pufos sau pufos si alb
la care fetita:
-domnule cled ca pe pitonul meu il doale in cul decare happylaughingrolling on the floor)

| xXJustMeXx a răspuns:

Un barbat merge la doctor si spune:
-Domne` doctor,spuneti-mi ce sa fac ca sa nu ma mai doara ochiul stang cand beau cafea de dimineata.
La care doctorul spune:
-Simplu! Scoateti lingurita din ceasca.

Mai stiu unu:
Un om nervos vine intr-o zi la hanul Carolina,se duce la barman si spune:
-Ba,da-mi bautura pe gratis!
-Hai ma iepuras... spune barmanu`
-Ba,se poate sau nu se poate!? spune omu` scotand pistoalele
-Se poate.
Ziua urmatoare vine iar omu` nervos:
-Ba,da-mi-o pe fita!
-Hai ma iepuras...
-Ba,se poate sau nu se poate!? spune scotand pistoalele
-Se poate.
Ziua urmatoare se intampla la fel si cu nevasta barmanului,dar in ultima zi vine iar si spune:
-Ba,da-mi hanu` tau!
-Hai mai iepuras...
-Ba, se poate sau nu se poate!?
-Nu se poate!
-Eeee..., daca nu se poate nu se poate!

| Abc_1759 a răspuns:

Ştiu trei bancuri:
1) Într-o vară trebuia să stea un ţigan, un român şi un spaniol într-un coteţ cu un porc.
Primul care intră este spaniolul. Intră el, stă o săptămână, stă două săptămâni, dar nu mai rezistă şi iese afară şi zice:
-Vai, ce pute porcu!
Al doilea care intră este românul. Intră el stă, o lună, stă două luni, dar nu mai rezistă nici el şi iese afară şi zice:
-Vai, ce pute porcu!
Apoi intră şi ţiganul. Stă el 6 luni, stă un an, dar după un an iese porcul afară şi zice:
-Vai, ce pute ţiganu!

2) Două bătrâne merg într-un parc. O bătrână avea un nepot, iar o bătrână avea o nepoată. Când ajung în parc, se aşează pe o bancă, iar fata strănută. Băiatul îi zice:
-Sănătate!
Bătrâna care avea nepoata zice către bătrâna care avea nepotul:
-Ce nepoţel educat ai.
Fetiţa strănuă din nou. La care băiatul iarăşi:
-Sănătate!
Bătrâna din nou:
-Ce nepoţel educat ai.
Fata strănută a treia oară, la care băiatul îi zice:
-Ai răcit, curvă mică!

3) Un hoţ a intrat într-o casă. Face 2 paşi şi aude o voce:
-Isus te priveşte.
Mai face 2 paşi şi aude din nou:
-Isus te priveşte.
Mai face 2 paşi şi aprinde becul şi vede un papagal. Apoi zice:
-Cine dracu-i aşa de prost să-i pună numele Isus unui papagal?!
Papagalui răspunde:
-Nu, eu sunt Sfântul Petru. Buldog este Isus.