| ILikeEatIceCream a întrebat:

Scuze de categorie.
Cine stie intrebari de logica ca de exemplu: Unele luni au 31 de zile. Cate luni au 28 de zile? (raspuns: toate)
Astept multe si dau funda!

Răspuns Câştigător
| EnvyMee a răspuns:

Unde se afla Moldova noua? celalalt se apuca sa. ti explice. raspuns: intre Moldova 8 si Moldova 10
Completeaza sirul urmator:
U, I, I, U, I, E, E, T,...
(unU, doI, treI, patrU, cincI, sasE, saptE, opT...) intelegi?happy`
Ce este uşor ca un fulg dar nici cel mai puternic om nu poate s-o ţină mai mult de câteva minute?(respiratia)
Sunt 5 mere într-un coş şi 5 persoane. Cum dai la fiecare persoană un măr astfel încât să rămână un măr în coş?(una dintre persoane este barbat si are marul lui Adam deci nu mai are nevoie de alt mar) Funda?

| ILikeEatIceCream explică (pentru EnvyMee):

Beton dar mai astept]

1 răspuns: