| chiftelutacrocanta a întrebat:

Simt ca nu imi gasesc locul si nici nu vreau sa-l gasesc vreodata,pentru ca acolo unde o sa-mi gasesc locul cunoasterea mea se va sfarsi,noutatea nu se va mai petrece, tu ti-ai gasit deja locul?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Intr-o lume de ipocriti, falsi, mincinosi e greu de gasit locul daca nu esti ca ei, daca nu joci in piesa lor de teatru vei fi o tinta mereu, inca nu am gasit vreun loc

4 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

Nu vrei sa-ti gasesti locul niciodata? Deci suntem blocati cu tine si cu intrebarile tale, aici, pe vecie?

| mudokins78 a răspuns:

Da! Spăl vase toată ziua.

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

"Anything I would never want to lose is always lost. It is a given that everything that is worth wanting will be lost the moment I obtain it. There’s nothing worth pursing at the cost of prolonging a life of suffering."-Osamu Dazai

| TheArchitect218 a răspuns:

"Prăpastia dintre certitudinea pe care o am că exist și conținutul pe care încerc sa-l dau acestei certitudini nu va fi niciodată umplută. Pentru totdeauna, îmi voi fi mie însumi strain." (Camus)