| BIA44 a întrebat:

Stie cineva cum sa fac daca imi place de cineva si el ma intreaba mereu chesti despre mine? il plc100la100

5 răspunsuri:
| ȚiganTranspirat a răspuns:

Spune-i că îl placi! Nu pierzi nimic.smug

Răspuns utilizator avertizat
| Schwarzz a răspuns:

Sări pe el, coțofano!smug

| Maadddaaaa a răspuns:

Doamneeee ce specimene mai vezi in ziua de azi.cat de aiurea e sa intrebi ce sa fac daca imi place de cinevaa?laughing))))))))))))))))))hai k morr de rasss.ce sa faci ma-deci te duci la tine in camera sari de trei ori intr-un picior faci trei plecaciuni si el va aparea in 3 secunde langa tine si te va saruta.bine ma acum eu fata draguta, de treaba o sa te ajut daca nu te duce capul (vbesti cu el cat mai des ii afli interesele il faci sa aiba incredere in tine si dupa sigur o sa va combinati(bine aproape sigur...adica am un mic sfat pentru tine incerca sa nu pari asa fraiera pe cum esti si in niciun caz sa nu-i zic ca ai pus o asa intrebare.

| BIA44 explică:

Nu am 9 ani...