| Anonimuserr a întrebat:

Stie cineva vreun poligon in care pot trage cu Arme de foc adica Ak47(Kalashnikov), Pistol carpati, PSL(Pusca cu luneta) sau orice arma de foc cu glont. Nu as vrea sa trag cu alice. Daca cunoasteti sa-mi spuneti si mie, multumesc. Poligon si pentru persoane civile care doresc sa practice acest sport.

4 răspunsuri:
| Zartbitter a răspuns:

Http://www.poligondetir.ro

Dacă nu ai căutat pe Google înainte să întrebi aici, nu cred că vei trece testul psihologic :-)

| Anonimuserr explică:

Nu vezi ca ofera www.pligondetir.ro poti trage cu pistoale de calibru 9 mm etc.

| 傻瓜的毫不相干 a răspuns:

Hey, desteptarea! A trage cu arme de foc nu este un sport! Ai grija ce-ti doresti...

| Laurentiu_Alexe_1978 a răspuns:

In poligonul de la Joita, langa Bucuresti poti sa tragi cu AK47! http://tunari.ro/pachet-ak-47/