| AdmC a întrebat:

Stie cineva daca am nevoie de ceva acte sau idk...un psihologic sau ceva daca vreau sa trag cu o arma la un poligon de tragere? Nu am facut asta niciodata si as vrea sa stiu daca pot sa incerc daca nu am mai incercat vreodata si sunt civil.

Răspuns Câştigător
| Samariteanul a răspuns:

Acte,pai cele normale, buletin...etc,iar psiholog doar in anumite cazuri, deci nu cred.Dar nu stiu daca te vor lasa asa fara motiv, dar nu cred ca ai nevoie de nimic.

2 răspunsuri:
| Gerard9965 a răspuns:

Cred ca ai nevoie doar de cartea de identitate.