| anonim_4396 a întrebat:

Te consideri inteligent?

39 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Stiu din proprie experienta,, dar ghinionul parca a urmarit-o pe Arsenal de ani intregi, Ucl ratat, campionat ratat ani la rand si multe altele.

| Dorotheea21 a răspuns:

Lasa-i pe ceilalti sa spuna despre tine ca esti inteligent, e cel mai bine asa.
NU vreau sa-mi raspunzi cu Youtube! big grin

| Mayhem666 a răspuns:

Cum spunea si August99, de ce sa mint? Da, ma consider inteligent. Uneori parca imi vine greu sa cred ca fac parte din aceeasi specie cu anumiti indivizi. Eh, n-avem ce sa facem, trebuie sa ii acceptam si pe ei, nu? Saracutii, mi-e mila de ei.

| aquarising a răspuns:

Să zicem că da, dar se poate şi mai bine lol

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Daca intrebai care e prost castigai concursul - Intrebari fara raspuns.

| Juviia a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Dorotheea21):

Uite, nu-ti raspund cu Youtube

| COTPUTA a răspuns:

DA mama ta e proasta

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru COTPUTA):

Da, recunosc ca e