| haifisch a întrebat:

Te consideri inteligent/a?

7 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Destul de inteligent ca sa-mi dau seama cata prostie zace in mine.

| Vizitiul a răspuns:

Da! Cine ma poate contrazice?

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Întotdeauna sunt ferm convins că există cineva mai inteligent decât mine şi cineva mai inteligent decât cel care este mai inteligent decât mine.
De asemenea, există cineva mai puţin inteligent decât mine şi cineva mai puţin inteligent decât cel care este mai puţin inteligent decât mine.
Câtă vreme sunt şi eu undeva pe-acolo, în jumătatea superioară a acestui clasament imaginar, mă consider inteligent.
Motto: "Mă consider prost dar când mă uit în jurul meu adeseori îmi creşte inima".

Numai bine.

| deea89 a răspuns:

Inteligenta nu ma consider dar ma descurc de pe o zi pe alta laughing)

| PinkTerror a răspuns:

Depinde cu cine te compari...

eu prefer sa fiu in imbecil comparandu-ma cu Einstein decat sa ma compar cu... nu stiu un elev de clasa a 5-atongue
viata e un sir lungggg de circumstante... atat timp cat poti sa le faci fata si sa nu cedezi nervos poti sa te consideri nu numai inteligent cat si fericit/a. bafta si Have Fun

| porto89 a răspuns:

Atat cat sa ma descurc in viata si sa fiu o persoana care rar am nevoie de ajutorul cuiva.bafta!